Valašskokloboucké kino zahájí digitální promítání

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Kultura 12. 8. 2014 | Autor: Zlin.cz

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Valašskokloboucké kino vstupuje do nové éry a ve čtvrtek začne premiérově vysílat v digitální kvalitě. Serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí města Lenka Zvonková.

Digitální promítání zahájí kino uvedením nové české pohádky Jana a Zdeňka Svěrákových Tři bratři. Právě v tento den pohádka vstupuje do kin. Promítat se bude v 17 a v 19 hodin a vstupné se nevybírá.

"Kino se díky nové promítací technologii a také vícekanálovému ozvučení stává moderním kinosálem, který divákům zprostředkuje perfektní filmové zážitky s kvalitním obrazem i zvukem. Podstatně se nám rozšiřuje nabídka dostupných filmů, budeme moci promítat ve 3D a uvedeme i nejrůznější živé přenosy," jmenoval hlavní výhody zmodernizovaného kina ředitel Kulturního a vzdělávacího střediska Valašské Klobouky Jaroslav Baloušek. Jak ujistil, do budoucna bude snahou úprava interiéru sálu, a to včetně nových sedadel.

Diváci si mohou zvolit mezi odpoledním promítáním v 17, či večerním uvedením v 19 hodin. Pořadatelé ponechají vstup na první představení digitalizovaného kina bezplatný. "Z kapacitních důvodů je proto nezbytné, aby návštěvníci předem kontaktovali Městské informační centrum Valašské Klobouky na telefonu 577 311150 a rezervovali si místenky. Vyzvednout by si je měli také v předstihu v infocentru," upozornila Zvonková.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam