Axel Rudi Pell dnes ve Zlíně představí novou desku

Axel Rudi Pell (Foto: www.axel-rudi-pell.de)Axel Rudi Pell (Foto: www.axel-rudi-pell.de)
Axel Rudi Pell (Foto: www.axel-rudi-pell.de)
Kultura 27. 9. 2014 | Autor: Zlin.cz

ZLÍN - Kytarový mistr Axel Rudi Pell se svou stejnojmennou kapelou vydal v půlce ledna novou studiovou desku Into The Storm. Dnes ji naživo představí publiku v Masters of Rock Café ve Zlíně, uvedl za pořadatele Zdenek Čík z agentury Pragokoncert.

"Nutno dodat, že AXEL RUDI PELL ve své kapele učinil obrovskou změnu - po bezmála 15 letech se v dobrém rozešel s Mikem Terranou, který je v jednom kole a na jeho místo posadil neméně zkušeného bicmena jménem Bobby Rondinelli, známého z kapel Rainbow, Black Sabbath, Blue Öyster Cult, Riot nebo Doro," přiblížil Čík novinku v sestavě muzikantů.

Naopak ti, kdo si už dřív tuto skupinu zamilovali, se mohou těšit i na její stálice. Na basu od začátku kapely, tedy od roku 1989 hraje Volker Krawczak, klávesy 15 let obsluhuje Ferdy Doernberg, u mikrofonu je stejně starý, a to i služebně, Johnny Gioeli.

"Mnozí tvrdí, že Axel Rudi je stará škola, která má muziku naživo nejraději a fandy v hledišti nikdy nezklame. To si ale musí posluchač vyzkoušet na vlastní kůži," dodal Čík.

Jako předkapela s nimi cestuje mladá německá skupina Rebellious Spirit, která podle Číka dokáže dělat hodně chytlavý, optimistický rock. Ve Zlíně s nimi zahrají i domácí reprezentanti hardcore-crossoveru, kapela Forrest Jump.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam