Návrat poštovní schránky obyvatelé Valašských Klobouk přijali s povděkem

Foto: MěÚ Valašské KloboukyFoto: MěÚ Valašské Klobouky
Foto: MěÚ Valašské Klobouky
Co se děje 23. 12. 2014 | Autor: Irena Frolová

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Obyvatelé Valašských Klobouk mají velkou radost, že se jim do centra města opět vrátila poštovní schránka. Serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí valašskokloboucké radnice Sandra Novotná Kollerová.

Schránka byla původně instalována na prodejně obuvi, odkud ale před časem zmizela. Důvodem byla rekonstrukce objektu. Po ukončení oprav už ale nebylo možné z technických důvodů schránku opět na budovu namontovat a na radnici se začaly hromadit žádosti o opětovnou instalaci. 

"Vyhověli jsme množícím se žádostem lidí a po delším hledání našli pro schránku nové místo," řekla starostka Eliška Olšáková. Nově je lidem poštovní schránka k dispozici na modré budově úřadu uprostřed náměstí. Schránka je bezbariérově přístupná a umístěná ve výšce tak, aby na ni dosáhl i člověk z invalidního vozíku. Pracovníci pošty ji vybírají každý všední den ve 12 hodin.

Umístění schránky ovlivnila nejen památková ochrana některých objektů, ale i nezájem majitelů domů o instalaci schránky na jejich nemovitost.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam