Zlínští zastupitelé letos poprvé zasednou v pondělí

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Politika a ekonomika 4. 1. 2015 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Zlínští zastupitelé se v letošním roce sejdou na celkem sedmi zasedáních. Server Zlin.cz o tom informoval mluvčí magistrátu Zdeněk Dvořák.

První z nich přijde na řadu v pondělí 5. února.

"Zasedání začnou vždy v devět hodin dopoledne v obřadní síni radnice a budou veřejná. Průběh jednání a hlasování bude možné sledovat i na obrazovkách počítačů. Stačí, když si zájemci kliknou na ikonu Online přenos ze zasedání zastupitelstva, která bude umístěná v sekci Mohlo by vás zajímat na úvodní straně městského webu www.zlin.eu," .upřesnil Dvořák

Termíny zasedání zlínských zastupitelů v roce 2015: 5. února, 26. března, 14. května, 18. června, 10. září, 22. října, 10. prosince.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam