Valašskokloboucká radnice obdarovala seniory v domovech

Foto: MěÚ Valašské KloboukyFoto: MěÚ Valašské Klobouky
Foto: MěÚ Valašské Klobouky
Co se děje 8. 1. 2015 | Autor: Irena Frolová

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Valašskokloboucká radnice se rozhodla udělat radost místním rodákům, kteří žijí trvale v domovech důchodců v Loučce, Nedašově a Návojné. Senioři se dočkali originálních dárků, serveru Zlin.cz to řekla mluvčí města Sandra Novotná Kollerová.

Návštěvy občanů, kteří dlouhodobě žijí v domovech mimo Valašské Klobouky, organizuje Sociální komise rady města dvakrát do roka. "Snažíme se naše rodáky svojí přítomností přenést alespoň na chvíli zpět do jejich starého domova a ve vánočním období vozíme i malý dárek. Letos jsme k rukodělným dárkům od dětí z družiny základní školy přibalili i stolní kalendář Valašské Klobouky včera a dnes a speciální městskou čokoládu," řekla starostka Eliška Olšáková.

Za seniory se vydali členové sociální komise, zástupci místního Červeného kříže a za město Valašské Klobouky starostka Eliška Olšáková a místostarosta Martin Janík. Rozloučili se s přáním všeho nejlepšího do nového roku a s příslibem dalšího setkání na jaře 2015.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam