Dvojice okradla obecní úřad o 50 tisíc korun

Policie žádá veřejnost o pomoc při ztotožnění (Foto: Policie ČR)Policie žádá veřejnost o pomoc při ztotožnění (Foto: Policie ČR)
Policie žádá veřejnost o pomoc při ztotožnění (Foto: Policie ČR)
Hasiči a policie 13. 1. 2015 | Autor: Irena Frolová

NAPAJEDLA - Policie už několik týdnů marně pátrá po dvojici, která okradla obecní úřad ve Spytihněvi o desetisíce korun. Jak serveru Zlin.cz sdělila policejní mluvčí Monika Kozumplíková, s identifikací zlodějů by mohla pomoci i široká veřejnost.

Krádež se stala 12. prosince loňského roku mezi půl pátou a pátou hodinou odpolední. Do úřadu se zloději dostali bez potíží, bylo totiž otevřeno. Uvnitř pachatel vypáčil vstupní dveře do kanceláře, kde našel klíč od zásuvky. Z ní ukradl pokladničku a platební kartu. Z bankomatu pak dvojice vybrala 20 a 10 tisíc korun. V pokladničce byla uložena hotovost 20 tisíc korun, zloději si tak během půl hodiny přišli na 50 tisíc korun.

"Žádáme o pomoc při ztotožnění zřejmě dvou pachatelů trestných činů krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Pokud někdo pozná muže na snímcích, ozvěte se, prosím, buď na linku 158 nebo přímo policistům Obvodního oddělení Napajedla na linku 725 292 344," dodala Kozumplíková.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam