Expartneři zachránili své bývalé lásce život

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 15. 1. 2015 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Dva bývalí partneři zachránili život jedenatřicetileté ženě ze Zlína, která se v zoufalosti pokusila zabít prášky a alkoholem. Díky jejich zájmu se podařilo mladou ženu a matku dětí zachránit, serveru Zlin.cz to řekl zástupce ředitele Městské policie Zlín Pavel Janík.

Bývalý manžel a expřítel se snažili s ženou spojit telefonem a přímo v místě jejího bydliště na sídlišti Jižní Svahy ve Zlíně. Žena ale na vyzvánění telefonu nereagovala a dveře bytu neotevírala. Klíč měla přitom zastrčený v zámku z vnitřní strany bytu. Vzhledem k tomu, že žena nepřišla do práce a dokonce ani nevyzvedla děti ze školy, měli muži pádný důvod strachovat se o její zdraví a život. I proto si na pomoc přivolali strážníky.

"Po několika hlasitých výzvách ze strany strážníků nakonec žena dveře otevřela a hned na první pohled bylo zřejmé, že není v dobrém stavu. Byla dezorientovaná, na čemž měl podíl nejen zkonzumovaný alkohol, ale především větší množství různých léků. Jejich kombinaci zvolila dotyčná podle svých slov záměrně s cílem sebepoškození," konstatoval Janík.

Žena skončila v péči záchranářů, kteří ji převezli do Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam