Bývalého souseda ohrožoval nožem a vyhrožoval zabitím

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 30. 1. 2015 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - Policisté museli zasahovat v Otrokovicích, kde muž (57) svému bývalému sousedovi (43) vyhrožoval smrtí a ohrožoval ho nožem. Serveru Zlin.cz to uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Mladší z mužů přivolaným policistům řekl, že u něj bývalý soused zazvonil, stál u branky a křičel na něj, ať jde ven. Vulgárními výrazy mu vyhrožoval, že jej zabije a přitom vytáhl z kapsy patnácticentimetrový vystřelovací otevřený nůž, kterým si pohazoval v ruce. Chodil kolem branky, křičel hodně nahlas a vypadal, že je v amoku. Pohybem ruky naznačoval, že nožem po mladším muži hodí. Po chvíli odešel a šokovaný muž zavolal na policii.

"Ovšem útočník ten den ještě neskončil. Po dvou hodinách podobnou scénu předvedl ještě u sedmdesátileté matky mladšího muže. Tentokrát ovšem nevytáhl nůž a po chvíli odešel," podotkla Kozumplíková.

Agresivní muž putoval do policejní cely, odkud byl odvezen do psychiatrické léčebny v Kroměříži. Za nebezpečné vyhrožování mu v případě uznání viny hrozí až tříleté vězení.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam